W A K A C J E 2 0 2 6

Koleżanki i Koledzy, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty!


Dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego. W imieniu ZNP pragniemy podziękować Wam za codzienny trud, profesjonalizm i ogromne zaangażowanie!

Dziękujemy nauczycielom za pasję w przekazywaniu wiedzy. To dzięki Waszej wytrwałości i profesjonalizmowi polska szkoła, przedszkole, placówka oświatowa – mimo wielu trudności – wciąż jest bezpiecznym i rozwijającym miejscem dla dzieci i młodzieży. 

Dziękujemy również pracownikom administracji i obsługi, bez których żadna szkoła ani przedszkole nie mogłyby funkcjonować. Jesteście fundamentem tej machiny! 

Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy Wszystkim także uczniom i uczennicom przede wszystkim bezpiecznego i spokojnego odpoczynku. Niech ten czas będzie dla Was okazją do regeneracji sił!

 Przy tej okazji przypominamy osobom spoza środowiska oświatowego, że nauczyciele nie korzystają z „wakacji”. Nauczyciele mają przysługujący im ustawowo urlop wypoczynkowy.

POWIĄZANE WPISY

09.06.2026

ZNP organizuje spotkanie z posłami z małopolski

Prezydium Zarządu Okręgu Małopolskiego ZNP zaprosiło przedstawicieli klubów poselskich rządzącej koalicji z...

Czytaj więcej

27.05.2026

Okiem Prezesa – „Zniecierpliwieni i zniechęceni”.

Koleżanki, Koledzy związkowcy, pracownicy oświaty, niezrzeszeni. Mija dzisiaj 18 miesięcy od pamiętnej wizyty...

Czytaj więcej



KATEGORIE

AktualnościBez kategoriiSpotkaniaSzkolenia

NAJNOWSZE WPISY